Jedyna platforma edukacyjna
wbudowana w Microsoft 365 i Teams

Inwestowanie w nowe, autonomiczne systemy może podnieść jego złożoność z uwagi na wymóg zastosowania dedykowanej infrastruktury i administracji. Lepiej więc wykorzystać posiadaną już infrastrukturę Microsoft 365 do stworzenia w pełni funkcjonalnego rozwiązania edukacyjnego, rozbudowywanego i dostosowywanego do Twoich potrzeb w miarę upływu czasu.

LMS365
Partner
MICROSOFT
Partner
Lokalizacja
Polska

Dlaczego właśnie LMS365?

LMS365 to platforma edukacyjna funkcjonująca w chmurze jako element pakietu Microsoft 365, pozwalająca organizacjom zarządzać ich działaniami edukacyjnymi i szkoleniami. Dzięki pełnej integracji z wieloma nowoczesnymi narzędziami, jakie firmom oferuje Microsoft, LMS365 jest czymś więcej niż tylko platformą do zarządzania edukacją i szkoleniem pracowników.

LMS365 wykorzystuje narzędzia do współpracy dostępne w Microsoft Teams, funkcje raportowania w Power BI, oraz możliwości zapisu danych w środowisku chmurowym Microsoft Azure dla większego bezpieczeństwa, co czyni ją kompleksową platformą edukacyjną, stworzoną z myślą o przyszłości i pracy w sferze cyfrowej.

frontpage-comm
Funkcjonalności

Co zapewniamy

Każda funkcjonalność została zaprojektowana tak, aby ułatwić życie tobie i twoim ludziom uczestniczącym w szkoleniach. Platforma oferuje szeroki wachlarz funkcji zarządzania treścią, pozwalających użytkownikom na tworzenie kursów i zarządzanie treścią, maksymalnie wykorzystując możliwości platformy Microsoft 365. Umożliwia także śledzenie postępów, raportowanie, tworzenie planów szkoleń i znacznie więcej.

SmileMobileGuySMALL
Edukacja w systemie pracy

Łatwy dostęp do edukacji

LMS365 to platforma zoptymalizowana pod kątem dopasowania jej do systemu codziennej pracy w twojej organizacji. Zapewnia elastyczne środowisko edukacyjne dostępne z poziomu aplikacji Microsoft Teams, SharePoint oraz dowolnych urządzeń mobilnych. Wystarczy wprowadzić hasło, a platforma od razu rozpozna twój profil, zakres obowiązków i potrzeby szkoleniowe.

shutterstock_508251865
Rozpocznij szkolenie już dziś

Szybkie wdrożenie

Ponieważ wszystkie funkcjonalności platformy działają w oparciu o chmurę Microsoft Cloud, proces wdrażania LMS365 jest szybki i prosty, pozwalając organizacjom na rozpoczęcie pracy w przeciągu ledwie kilku godzin. Wystarczy dodać komponent LMS365 do istniejącej infrastruktury Microsoft 365, aby utworzyć funkcjonalną platformę edukacyjną w znacznym stopniu zintegrowaną z aktualnym środowiskiem IT.

Opracowana z myślą o ulubionych programach

Microsoft Teams

Twoja nowa baza edukacyjna

Microsoft Teams to jedna z najchętniej wykorzystywanych platform do współpracy, która umożliwi ci bezproblemową integrację najważniejszych narzędzi. LMS365 pozwala uczestnikom kursów i szkoleń wyszukiwać zajęcia, brać w nich udział i pozostawać na bieżąco z postępami edukacji – a wszystko to na jednej platformie.

Dlatego zbierz swoich ludzi i daj im do dyspozycji zintegrowane centrum wspólnej edukacji, które podtrzyma ich zaangażowanie na wysokim poziomie, zacieśni ich wzajemne relacje i da wiarę we własne możliwości.

Umów się na spotkanie online z 2BITS

Przy wsparciu eksperta, będziesz mógł wziąć udział w spersonalizowanej demonstracji działania platformy LMS365 na żywo.

surface-pro